• +90 - 506 - 604 35 88
  • radyounak@hotmail.com

Furkan Kızılay’dan yeni tekli

Furkan Kızılay’dan yeni tekli

Furkan Kızılay, ocak ayında ilk teklisi ‘İstanbul’ şarkısını yayınladıktan sonra, yaz sonuna kadar her ay yeni bir tekli yayınlayarak, müzik çalışmalarına hız kesmeden devam ediyor.

Yeni akustik teklisi ‘Beklemem Ondan’ şarkısını dinleyici ile buluşturan şarkıcı Furkan Kızılay, bir taraftan önümüzdeki günlerde yapacağı sahne çalışmalarına hazırlanıyor.

Kızılay’ın, söz ve müziğini Müzisyen Can Doe’nin yaptığı, “Beklemem Ondan” akustik teklisinde mutlu tınıların yanı sıra akustik-pop sound’u ele alınıyor. Uzak mesafe ilişkilerini konu alan “Beklemem Ondan” şarkısı, sanatçının müzikal performansının öne çıktığı akustik müzik videosu ile birlikte dinleyicileri ile buluştu.

RadyoUnak

Radyo Unak, ‘Size Özel Radyo’ sloganı ile Türkçe pop ve Alaturka müzik kategorisinde HD kalitede müzik yayını yapan radyolar arasındadır. Türkçe pop'un en iyi hit şarkılarını çalan, kesintisiz ve kaliteli müzik sunan radyo 2022 yılında yayın hayatına başlamıştır. Radyo Unak’da gün içinde 70’li, 80’li ve 90’lı yıllara ait unutulmayan nostalji parçaları da dinleyebilirsiniz. Oldukça geniş bir müzik arşivine sahip olan Radyo Unak’da az anons çok müzik dinlersiniz. Deneyimli DJ ve programcılar ile çalışan bu radyodan ayrılmayın. Kulağınız bizde olsun…